اخبار - اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای
اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای / اخبار ۱۳۹۸ آذر ۶
http://etkfz.com/newsPage?code=sFWgJcjL3t ۱۳۹۸ آذر ۶   12:05:16 کد خبر: sFWgJcjL3t
اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد؛

اهتمام اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در عمل به مسئولیت اجتماعی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره‌ای، امیرخسرو فخریان رئیس اتحادیه در حاشیه گردهمایی اظهار داشت: اتحادیه در هماهنگی با وزارت صنعت، معدن و تجارت در اولویت دادن به توزیع کالاهای داخلی با همکاری اعضای خود پیش قدم شده تا کلیه کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارند را از قفسه فروشگاه‌ها جمع آوری نمایند.
فخریان در ادامه افزود: اتحادیه با وجود بیش از 5000شعبه در سراسر کشور و نقش بی بدیلی که در حمایت از تولید ملی دارند، از تمامی ظرفیت خود برای حذف کالای قاچاق در سطح فروش بهره می گیرد.
فخریان در ادامه با اشاره به نقش مهم فعالیت های دانش بنیانی در بهبود اقتصاد کشور افزود: از هر نوع فعالیتی که در راستای حمایت از تولید ایرانی، اشتغالزایی و در نتیجه رشد اقتصاد کشور باشد، حمایت می‌کنیم.
گفتنی‌ست این گردهمایی با هدف ارائه توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها در حوزه پیشگیری ومبارزه با قاچاق و محصولات دانش بنیان آن‌ها به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور شرکت‌های دانش بنیان و دستگاه‌های اجرایی مرتبط، برگزار شده بود.